Most itt egy közép-haladó szintű jógás sort próbálhatsz ki.
Mikor ajánlott a gerincterápiás jóga foglalkozássorozat?
Mikor nem szabad végezni a jógagyakorlatokat?
Hogyan érjük el a kedvező hatásokat a gericterápiás jóga által?
A fokozatosság elvét betartva:
A jógaórák felépítése
A jógás foglalkozások 15 alkalomból épülnek fel, amely 3 szintre (kezdő, közép-haladó, haladó) van elosztva. Mindegyik szinthez tartozik 5 alkalom, amelyekhez pedig 1 teljes sor vagy azt kiváltandó 2 rövid sor. Összesen így 15 teljes videó és 30 rövidített van.
Ha előfizetsz a jóga videótárra, akkor ezen foglalkozásokat mind el fogod érni.
Mindig a saját szinteden tudsz jógázni, mert első körben a kezdő alkalmakat csinálhatod végig és amikor azok már könnyen mennek, akkor léphetsz a következő közép-haladó szintre, majd ha ez is jól megy, akkor a haladóra.
A teljes körű szakmai hozzáértéssel összeállított gyakorlásnak köszönhetően, napok alatt érezni fogod a kedvező változásokat mind a testedben, mind az érzelmi világodban.
Jógatanfolyami lehetőség
A fenti órák csak mozgások. Ha a gerincterápiás hatást meg szeretnéd támogatni speciális pránájáma, relaxáció és meditáció gyakorlatokkal, illetve szeretnéd megszerezni mindazt a tudást, amely egy olyan életmódot adhat számodra, ami képes hosszútávon is megtartani a gerinc egészséges állapotát, akkor a komplex gerincterápiás tanfolyamot ajánlom számodra. A kurzusról IDE kattintva tájékozódhatsz.